Členovia skupiny

Miroslav Gernát
klávesy, saxofón, spev

Ahojte!🙋‍♂️ Áno, áno som saxofonistom, ale čo mnohí z vás neviete, to vám prezradím – som samoukom. Okrem hudobnej sféry sa pohybujem práve v tej športovej. Futbal a hudba sú moja srdcovka. Niekedy ujdem na štvorkolke do lesa preč z reality a užívam si ticho a pokoj.

Ladislav Šima
bicie, spev

Čaute🙋‍♂️ Veľa z vás ma pozná ako bubeníka, no za oponou som úchvatným elektrotechnikom. Nepohŕdnem oprave práčok a ani samozrejme dlhému a hlbokému šlofíku (spánku).
 

Ján Lisoň
Harmonika, klávesy, spev

Čaute🙋‍♂️ Môj život je ovplyvnený hudbou od malička, a preto som sa rozhodol to aj študovať. Okrem bicích nástrojov, lesného roha, bassgitary, akordeónu mi najviac prischla hra na klavíri a klávesoch. Mojím veľkým únikom z hudobnej oblasti je rezbárstvo a cardetailing.

PATRIK BAČA
Akordeón, spev

Čaute🙋 Nie som bačom, ale učiteľom v ZUŠ-ke, kde vyučujem detí nielen akordeon, ale aj hudobnú náuku. Moju multifunkčnosť dokazujem tým, že viem zahrať v jednom momente na 5-tich nástrojoch naraz. Každodenne som obklopovaný hudbou, pretože nielenže hrám v kapelách, ale aj aranžujem pre viaceré hudobné zoskupenia i školské telesá. Veľa hudobných zvukov filtrujem tichým lyžovaním v prírode.

MARTIN KALETA
Gitara, spev

Čaute🙋‍♂️ Som študentom na FMU AU v Banskej Bystrici. A….. keď nie som v škole tak hrám alebo koncertujem. Mojím odreagovaním od koncertov je skladanie svojich piesní, pretože je to skvelý spôsob, ako sa vyjadriť a preniesť svoje myšlienky a emócie do hudby. Čiže môj život je prierezom hudby v rôznych odvetviach.

TÍMEA GERNÁTOVÁ
spev

Ahojte🙋🏼‍♀️ Okrem toho, že sa snažím žiť život naplno, cestovať a spoznávať svet, som študentkou na vysokej škole Medzinárodného podnikania. Spievam od útleho detstva a od nedávna mi k srdcu prirástol šport, ktorý ma neskutočne baví a je to pre mňa takým únikom z reality.

MARIKA TREMKOVÁ
spev

Ahojte🙋🏼‍♀️ Život je pre mňa umením. Na VŠMÚ, kde študujem bábkoherectvo ma neskutočne fascinuje kombinácia rôznych typov umenia – tanec, spev, herectvo, ktoré ma neskutočne bavia a napĺňajú. Kde prídem, príde aj farba ružová. S mojim spoločníkom – ružovým kufrom som precestovala pól sveta a druhá polka ešte na mňa čaká..

LÍVIA ŠELESTÁKOVÁ
spev

Ahojte🙋🏼‍♀️ Za dverami umeleckého sveta som laborantkou v odbore biochémie a hematológie. Moje dva odlišné svety rada dopĺňam oddychovaním, cestovaním, ale aj zábavou.

Objednávky

Miroslav Gernát
MANAŽÉR SKUPINY

Tel: 0907 947 460
E-mail: OBJEDNAVKY@ROLLANDZCIRCA.SK

DOMINIK LIČÁK
MANAŽÉR SKUPINY

Tel: 0907 423 413
E-mail: OBJEDNAVKY@ROLLANDZCIRCA.SK

Na tejto stránke používame súbory cookies. Sú nevyhnutné pre technické fungovanie webových stránok ako aj pre analytické účely aby sme Vám čo najviac spríjemnili prehliadanie našich stránok.